o marce
DO KOGO JEST SKIEROWANA MARKA ALPINA EXPERT?
Alpina EXPERT to marka skierowana do drobnego wykonawcy i klienta indywidualnego oferująca farby do wnętrz, farby elewacyjne, tynki, podkłady oraz grunty.

Alpina EXPERT to profesjonalne rozwiązania opracowane z myślą o potrzebach drobnych wykonawców robiących zakupy
w sieciach supermarketów budowlanych. Oferta Alpina Expert skierowana jest do profesjonalistów wykonujących prace remontowe lub budowlane na mniejszych obiektach, takich jak mieszkania czy domy jednorodzinne.

Marka oferuje przejrzystą i optymalną ofertę produktów łatwych w aplikacji. W portfolio znajdują się tylko te materiały, które
są niezbędne podczas codziennej pracy fachowca.

Oferta Alpina EXPERT odpowiada na potrzeby klienta indywidualnego kładącego duży nacisk na techniczną poprawność efektu końcowego oraz szukającego profesjonalnych rozwiań w przystępnej cenie.
CO WYRÓŻNIA MARKĘ

Fachowcy doceniają produkty Alpina EXPERT za:

  • Przejrzystą ofertę produktową i materiały dopasowane do potrzeb fachowców
  • Produkty łatwe w aplikacji
  • Dostępność produktów w sieciach hipermarketów budowlanych  

 
Większość produktów Alpina EXPERT dopasowana jest do komputerowego systemu barwienia. W ofercie tej marki znajdują się również farby fasadowe w gotowych kolorach.

HISTORIA MARKI

Marka ma niemiecki rodowód. Należy do niemieckiego koncernu Deutsche Amphibolin Werke (DAW SE), właściciela marki Caparol, posiadającego silne kompetencje w obszarze profesjonalnych farb i systemów ociepleń.

 

Marka Alpina EXPERT wywodzi się z konsumenckiej marki Alpina, która już od kilkudziesięciu lat jest najbardziej rozpoznawaną

i najczęściej kupowaną marką farb w Niemczech przez osoby wykonujące remonty we własnym zakresie. Również w Europie, Alpina należy do grona najszybciej rozwijających się marek na rynku farb, emalii i lakierów.

Dane kontaktowe

Caparol Polska Sp. z o.o. 

ul. Puławska 393

02-801 Warszawa

Telefon: +48 22 544 20 40

E-mail: info@alpinaexpert.pl

www.alpinaexpert.pl